GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Spiselhundar 7821179
nr 782 1179
Spiselhundar
2 st, POrslin, 1800-tal, höjd: 18
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 oktober 2012
kl 17:42:09
200 kr
200 kr