GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Spiselhundar 7821179

nr 782 1179

Spiselhundar

2 st, POrslin, 1800-tal, höjd: 18

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 8 oktober 2012
kl 17:42:09